Tak będą wyglądać wnętrza w Nosalowy Park Hotel & Spa Zakopane

reklama

Nosalowy Park Hotel & SPA powstaje w rozbudowywanym pałacu „Villa Marilor”. Willa powstała w 1912 roku i położona jest w urokliwym, bukowym parku w samym sercu Zakopanego, 500 m od Krupówek. Otwarcie zaplanowano na IV kwartał 2019 roku.

Architektonicznie obiekt czerpie z najlepszych wzorców zakopiańskiej architektury mieszczańskiej, łącząc styl secesyjny i art deco z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Obiekt projektowany jest przez pracownię Kahl-Gaczorek Architekci.

Nosalowy Park Hotel & Spa stanowić będzie integralną część infrastruktury hotelowej Grupy Nosalowy Dwór w Zakopanem, obok położonego w górnej części miasta kompleksu Nosalowy Dwór Resort & SPA, który składa się z czterech hoteli i unikatowego w skali Polski zaplecza konferencyjno-eventowego. Dzięki swej infrastrukturze, szerokiej gamie usług oraz dedykowanej obsłudze concierge Nosalowy Park przeznaczony będzie dla najbardziej wymagającego gościa, dając możliwość pobytu w luksusie i ciszy, z widokiem na góry, a jednocześnie w samym centrum Zakopanego.
Tym samym Grupa Nosalowy Dwór chce umocnić swoją pozycję potentata na rynku usług hotelowych i konferencyjnych na terenie Podhala, oferując produkt dla każdego segmentu klienta – od konferencyjnego, przez rodziny i gości indywidualnych, aż po najbardziej zamożnych gości.

Nosalowy Park Hotel & Spa oferować będzie 140 luksusowych pokoi w standardzie pięciogwiazdkowym, bary i kawiarnie, dwie restauracje (w tym renomowaną restaurację a la carte), przestrzeń biznesową i konferencyjną, strefę fitness, centrum wellness oraz najwyższej jakości spa. Obiekt będzie dysponował przestronnymi apartamentami na najwyższych kondygnacjach z prywatnymi ogrodami i panoramicznym widokiem na pasmo Tatr.

Podobnie jak w poprzednich inwestycjach Grupy Nosalowy Dwór, obiekt został już w całości skomercjalizowany w systemie condo – trwająca niespełna pięć miesięcy (i już zakończona) sprzedaż apartamentów kierowana była przede wszystkim do istniejących inwestorów Grupy Nosalowy Dwór.

Znany jest już koncept stylistyczny wnętrz hotelu, który w detalach może jeszcze ulec zmianie.
Autorem konceptu jest gdańska pracownia Ideograf.

 

reklama

Komentarze

komentarzy

1 Comment

  • Anka

    No no no nie powiem robi to wrażenie. Ale kogo będzie na to wszystko stać. Pewnie zarzucą takie ceny,że tylko z wyższych sfer tam będą bywać. Ale jakby tak się wgłębić w te wszystkie aranżacje to można i troszkę zaczerpnąć inspiracji. My właśnie jesteśmy w trakcie urządzania nowych wnętrz i rozglądamy się za jakimiś inspiracjami. Nasi sąsiedzi poszli w styl eko i art deco i projektowanie domu zrobili przez internet , a wykorzystali do tego https://projektowanie-wnetrz-online.pl/ i wyszło ekstra

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: