Ritz-Carlton Yacht Collection – nowa usługa luksusowej hotelowej marki

reklama

Słynna hotelowa marka Ritz-Carlton (grupa Marriott Int.) już niebawem nie będzie kojarzona tylko z luksusowymi hotelami. W 2020 roku w rejs po morzach i oceanach wyruszą trzy luksusowe jachty Ritz-Carlton Yacht Collection.

Jak informuje prezydent sieci Hervé Humler, firma ma także ambicje aby zabrać swoich gości w podróże powietrzne. To nie pierwszy pomysł, aby zabrać gości w podróż i świadczyć luksusową usługę poza budynkiem hotelu. W 2015 roku wiodąca sieć ultra luksusowych hoteli Four Seasons zainicjowała rejsy lotnicze – Four Seasons Private Jet, otwierając tym samym nowy rozdział w historii hotelarstwa. Z kolei europejska sieć Belmond Hotels jest operatorem słynnej kolei Venice Simplon Orient-Express

Ritz-Carlton wejdzie na dość oblegany rynek usług luksusowych statków, jednak ma wnieść nową jakość i dostarczyć niezapomniane przeżycia. Ritz-Carlton Yacht Collection będzie mógł zabrać na pokład 298 pasażerów. Oferować będzie 149 apartamenty z balkonami i 2 dwupokładowe apartamenty penthouse.

 

Czytaj więcej… Moje pierwsze doświadczenie z marką Ritz-Carlton w Budapeszcie 

 


Grand Suite


Owners Suite


Duplex Suite

Dodatkowo restauracje zarządzane przez Svena Elvefelda, szefa kuchni nagrodzonej 3 Gwiazdkami Michelin restauracji Aqua w niemieckim Wolfsburgu. Nie może zabraknąć Ritz-Carlton Spa, pokładowego lounge’u, baru i rozrywek.


Living Room


Marina Bar

Poza statkiem pasażerowie będą mogli uczestniczyć w wycieczkach zorganizowanych we współpracy z lokalnymi szefami kuchni, muzykami, artystami. Rejsy będą trwały od 7 do 10 dni i obejmą Europę Zachodnią i Północną, morze Śródziemne, Karaiby, Kanadę i Nową Anglię, oraz trasy transatlantyckie. Jachty zatrzymywać się będą w małych portach i lokalizacjach niedostępnych dla masowych wycieczkowców, jak włoskie Capri i Portofino, czy karaibskie St.Barths.

Oferta skierowana będzie głównie do osób znających i korzystających już z hoteli Ritz-Carlton.
Rezerwacje na rejsy już się rozpoczęły. Poniżej przykładowe trasy, terminy i ceny (cena za apartament, z podatkami i opłatami portowymi).

www.ritzcarltonyachtcollection.com 

 

zdjęcia: materiały prasowe

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: