Nowa Pierwsza Klasa Emirates na pokładach Boeing 777

reklama

Zaledwie tydzień po zaprezentowaniu przez Singapore Airlines nowej odsłony Pierwszej Klasy na pokładzie Airbus 380, Emirates zaprezentował odświeżone wnętrza swoich samolotów Boeing 777, w tym długo oczekiwanych nowych prywatnych apartamentów Pierwszej Klasy.

Całkowicie obudowane i zamykane kabiny Pierwszej Klasy z przesuwnymi drzwiami są przestronniejsze i mają powierzchnię 3.7 m2.
Zaprojektowane zostały we współpracy z projektantami Mercedes-Benz. Zastosowano zupełnie nową paletę kolorów – barwy szare, kremowe i szampana – nadając współczesnego, dyskretnego i ponadczasowego luksusowego charakteru.

Dodatkowo, w ramach partnerstwa tych dwóch luksusowych marek, pasażerowie Pierwszej Klasy będą transportowani z domu lub hotelu na lotnisko w Dubaju i z powrotem limuzynami Mercedes-Benz S-Class z szoferem.

Skórzany fotel tradycyjnie rozkłada się do całkowicie płaskiej pozycji i zostanie zaścielony do spania jak tradycyjne łóżko. Zamiast plastikowych żaluzji w oknach zamontowano zasłony.

Pasażer będzie miał do dyspozycji tablet, przez który nie tylko zmieni nastrojowe oświetlenie, ustawi klimatyzację, czy przełączy kanały na ekranie, ale także zaświeci lamkę ‘nie przeszkadzać’ na drzwiach kabiny i skontaktuje się personelem w postaci wideo-chatu.

Pasażerowie zajmujący środkowe kabiny bez okien, będą mogli mimo wszystko wyjrzeć na zewnątrz i podziwiać wschody lub zachody słońca, dzięki tzw. wirtualnym oknom odtwarzającym obraz z kamer w kadłubie samolotu. Pasażerowie kabin bocznych będą mogli przyjrzeć się z bliska obrazom za oknem dzięki lornetkom.


zestaw kosmetyków Bvlgari w opakowaniach dla kobiet (powyżej) i mężczyzn

Wszystkie trzy klasy zostały wyposażone w nowo zaprojektowane fotele i ulepszony pokładowy system rozrywki.

Najnowsze B777 rozpoczną komercyjne loty 1 grudnia 2017 i zadebiutują na trasie z Dubaju do Genewy i Brukseli.
Koszt podróży Pierwszą Klasą w jedną stronę zaczyna się od 18.500 zł.

zdjęcia: materiały prasowe

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: