Nowa Pierwsza Klasa w Singapore Airlines

reklama

Singapurskie linie lotnicze Singapore Airlines przedstawiły właśnie jak będą wyglądać klasy w ich nowych samolotach Airbus A380. Największą uwagę przykuwa oczywiście Pierwsza Klasa z sześcioma apartamentami.
Singapore Airlines to pierwsza linia lotnicza na świecie, która 10 lat temu wprowadziła apartamenty na pokładzie, ale to już nie jest najbardziej luksusowy produkt wśród linii lotniczych, od kiedy kilka lat temu został przyćmiony przez Pierwszą Klasę linii Etihad Airways.

Singapore Airlines przebadało swoich najbardziej lojalnych pasażerów i okazało się, że nie chcą ani prysznica na pokładzie, ani baru, więc w przeciwieństwie do linii Etihad i Emirates, Singapore nie będzie tego oferować. Za to zależy im na większej przestrzeni i prywatności. I takie właśnie będą apartamenty.

Nowe apartamenty Pierwszej Klasy zostały przeniesione na górny pokład. Dzięki zmniejszeniu ich ilości o połowę, powierzchnia każdego z nich została zwiększona o 60%. Każdy apartament z przesuwnymi drzwiami zapewniającymi prywatność, wyposażony będzie w pojedyncze łóżko, skórzany fotel, 32-calowy telewizor, panel do sterowania roletami w oknach i oświetleniem, pulpit z miejscem do pracy, dogodne miejsce na bagaż podręczny oraz prywatną szafę.
Dodatkowo pasażerowie będą mieć do swojej dyspozycji słuchawki marki Bose, zestaw toaletowy marki Lalique, lusterko kosmetyczne i schowek na bibeloty.
W przypadku rezerwacji dwóch sąsiadujących apartamentów, ściana między nimi zostanie złożona, umożliwiając przygotowanie podwójnego łóżka.

Badania opinii klientów, projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań, to inwestycja aż 850 mln dolarów.

Pięć nowych Airbusów A380 będzie dostępnych na trasie Singapur – Sydney od 18 grudnia 2017 (kod lotu SQ221).
Koszt biletu dla jednej osoby w jedną stronę wynosi 22.500 zł.
W przeciągu kolejnych trzech lat, 14 operujących już maszyn zostanie dostosowanych do nowych standardów.

Odnowiona Klasa Biznes będzie oferować 78 miejsc (wzrost o 18 miejsc) z w pełni rozkładanymi fotelami. Natomiast Klasa Ekonomiczna Premium oferować będzie 44 miejsca.


Klasa Biznes


Klasa Ekonomiczna Premium


Klasa Ekonomiczna 

 

Klasa Biznes na pokładzie A380 linii Emirates

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: