Four Seasons i NetJets zapraszają na wspólną luksusową przygodę

reklama

Four Seasons oraz NetJets ogłosiły, że połączą siły, aby przybliżyć gościom szczyt luksusowych podróży.

Four Seasons Hotels & Resorts to jedna z wiodących marek hotelarskich, innowacyjna w segmencie hoteli luksusowych, wyznaczająca nowe trendy. Jako pierwsza marka wprowadziła m.in. kosmetyki do pokoi, kilka telefonów w pokoju, 24-godzinną usługę room service i centrum biznesowego, usługę nocnego prania i prasowania w godzinę, pierwsze hotelowe centrum Spa w Ameryce Północnej i apartamenty na własność z hotelowym serwisem. Posiadająca obecnie 105 obiektów w spektakularnych lokalizacjach i dynamicznie rozwijająca się. Według Robb Report Magazine – Four Seasons znajduje się w grupie 20 najbardziej ekskluzywnych marek wszechczasów i innowatorów doskonałości – w tym Rolls-Royce i Ferrari, Cartier i Tiffany, Louis Vuitton i Armani, Glenlivet i Château Lafite Rothschild.

Z kolei NetJets, to największa na świecie firma zajmująca się prywatnymi przewozami lotniczymi, obsługująca ok. 700 samolotów. Jako pierwsza firma wprowadziła koncepcję wspólnej własności samolotu. Za około 70 mln USD można mieć do swojej dyspozycji prywatnego jeta Global 6000, który jest „w posiadaniu” przez kilka/kilkanaście osób. Umożliwia również wynajem samolotu na godziny. NetJets stał się popularny wśród zamożnych tego świata, którzy również poszukują nienagannej obsługi, w tym dyskrecji, wyśmienitej oferty gastronomicznej i bezproblemowego transportu naziemnego.

Teraz te dwie ikoniczne marki przygotowały trzy opcje podróżnicze, dopasowane do indywidualnych zainteresowań klientów.

Mountain Adventure

6-dniowa podróż w amerykańskie góry i pobyt w Four Seasons Jackson Hole (stan Wyoming) oraz Four Seasons Vail (Colorado).

W programie: nocleg w jednej z górskich rezydencji z prywatnym kamerdynerem, jazda saniami przez rezerwat National Elk Refuge, prywatne lekcje jazdy na nartach z mistrzem olimpijskim i pierwszeństwo we wjeździe na stok narciarski, lot helikopterem do parku narodowego Yellowstone na obserwowanie dzikich zwierząt, heliskiing, czy prywatna degustacja Bourbonów i lekcja sztuki barmańskiej.

Island Getaway

4-dniowa podróż na Hawaje i pobyt w Four Seasons Lanai.

W programie: nocleg w apartamencie z widokiem na ocean, menu degustacyjne i ekskluzywne rozrywki, lekcje łucznictwa i strzelania do rzutków, obserwowanie gwiazd z pokładu katamarana w towarzystwie eksperta od mitologii polinezyjskiej, zwiedzanie miejsc świętych dla Hawajczyków, przejażdżki konno po wyspie z przewodnikiem, pikniki z zapierającymi dech w piersiach widokami, prywatne lekcje gotowania i gry w golfa.

European Escape

6-dniowa podróż do Francji i pobyt w Four Seasons George V w Paryżu i Four Seasons Cap-Ferrat w Nicei oraz Włoch i pobyt w Four Seasons we Florencji lub Four Seasons w Mediolanie.

W programie m.in.: kolacja z menu degustacyjnym przygotowana osobiście przez Szefa Kuchni Christiana Le Squera i podana w kuchni nagrodzonej 3 Gwiazdkami Michelin restauracji Le Cinq i prywatna lekcja gotowania z szefem kuchni nagrodzonej Gwiazdkami Michelin restauracji Le George i L’Orangerie w hotelu FS George V, prywatne zwiedzanie rodzinnego domu i pracowni legendarnego francuskiego projektanta mody, przejażdżka zabytkowym samochodem wzdłuż Lazurowego Wybrzeża, degustacja win i lunch ze znanym włoskim producentem win w regionie Chainti markizem Piero Antinorim, prywatne zwiedzanie słynnej Galerii Uffizi oraz romantyczna kolacja na balkonie na słynnym Moście Starym zwanym także Mostem Złotników we Florencji. A jeśli nie Florencja, to Mediolan i ekskluzywna kolacja w Villa Mozart, w której znajduje się najbardziej znana prywatna kolekcja sztuki, oglądanie zachodu słońca z dachu katedry Duomo, oraz relaks w apartamencie Spa dla dwojga.

Four Seasons Private Jet

Wspólne przedsięwzięcie Four Seasons i NetJets, to kontynuacja, ale w bardziej spersonalizowanej i kameralnej formie, usługi Four Seasons Private Jet zainaugurowanej w 2015 roku we współpracy z firmą TCS World Travel. Podróż dookoła świata na pokładzie Boeinga 757 z przystankami w różnych krajach i pobytem w wybranych hotelach sieci Four Seasons, to koszt od 135 tys. USD od osoby. Luksusowo urządzone Boeingi 757 dla maksymalnie 52 osób oferują, poza standardowymi udogodnieniami, bezprzewodowy dostęp do Internetu, usługę Concierge i Spa.

Usługa Four Seasons NetJets dostępna będzie od lipca 2018. Ceny uzależnione będą od miejsca rozpoczęcia podróży, liczby osób i typu zakwaterowania.

Zapraszam do lektury wywiadu z Michałem Studzińskim – stewardem luksusowych business jetów i instruktorem serwisu pokładowego w firmie NetJets Europe. TUTAJ

zdjęcia: fourseasons.com

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: