Meetbook – aplikacja do rezerwacji spotkań

reklama

Chcesz zwiększyć liczbę klientów w swoim lokalu? W takim razie przyda Ci się Meetbook!

Polacy zamierzają zrewolucjonizować obszar spotkań międzyludzkich na całym świecie. Stworzyli aplikację, która pomoże uczestnikom w łatwy i szybki sposób wybrać miejsce spotkania np. restaurację – jednocześnie je o tym automatycznie informując – co w znaczący sposób ułatwia zarządzanie rezerwacjami. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego w czasach post-covid Meetbook zyskuje tak mocno na popularności.

Jak to działa?

Meetbook to bezpłatna aplikacja mobilna, która służy do umawiania i rezerwacji spotkań. W dosłownym tłumaczeniu jest to księga spotkań, ale nazwa ściśle nawiązuje do dwóch anglojęzycznych słów meetings i booking. Dzięki niej użytkownicy mogą w bardzo szybki i prosty sposób tworzyć spotkania, wybierając miejsce spośród listy lokali znajdujących się w aplikacji. Te natomiast otrzymują informację o terminie i liczbie przybywających gości oraz mogą na nią zareagować: potwierdzić, zmienić lub zadzwonić bezpośrednio do osoby planującej spotkanie. W konsekwencji aplikacja rozwiązuje problem dla dwóch zainteresowanych grup odbiorców – użytkowników aplikacji Meetbook, którzy szukają miejsc na spotkanie i chcą w sposób szybki dokonać rezerwacji, oraz dla właścicieli lokali, które te miejsca oferują.

Trochę techniki od kuchni

Aplikacja zawiera bardzo wiele elementów, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, a dzięki którym jest ona tak bardzo skuteczna i przyjazna użytkownikowi. Mowa tutaj m.in. o wbudowanym autorskim algorytmie, który „odpytuje” już w trakcie tworzenia spotkania, czy druga osoba lub lokal ma czas w wybranym terminie. Eliminuje to praktycznie do minimum potrzebę zbędnego tłumaczenia, ponieważ użytkownicy otrzymują od razu informację, że dany termin jest zajęty, ale alternatywnie są zaproponowane kolejne. Ma to zastosowanie zarówno przy spotkaniach typu lunch biznesowy dla dwóch osób, jak i uroczystościach rodzinnych dla kilkudziesięciu osób. Meetbook działa również w takim przypadku, kiedy np. obywatele Anglii, będąc jeszcze w swoim kraju mają już dokonaną rezerwację w Twoim lokalu (i co najważniejsze) z uwzględnieniem różnicy w strefach czasowych. Aplikacja jest intuicyjna, a sama rejestracja jest prostsza niż myślisz. Wystarczy do tego Twój numer telefonu. Żadnych dodatkowych loginów czy też nowych skomplikowanych haseł.

 

 

Cel główny

Warto wspomnieć, że Meetbook promowany jest jako aplikacja post pandemiczna. Użytkownicy widzą lokale, które są faktycznie czynne i dostosowane do bieżących obostrzeń. Nadrzędnym celem aplikacji jest przywrócenie klientów z powrotem do tych wszystkich miejsc, w których zawsze się spotykali, czyli restauracji, kawiarni, pubów, etc.

Aplikacja jest darmowa i nie zawiera reklam co jeszcze bardziej wpływa na komfort użytkowników i jej rosnącą popularność. Lokale chcące uczestniczyć w Meetbook mają do wyboru jeden z 3 bardzo korzystnych abonamentów. Przekonaj się sam. Pobierz ze sklepu App Store lub Google Play i umów się na spotkanie ze znajomym/rodziną lub przedstawicielem Twojego dostawcy produktów bądź usług. To naprawdę działa.

Artykuł sponsorowany przez Meetbook.

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: