Konferencja Hotel Meeting – „Gościnność 2.0: Człowiek i Technologia”

reklama

16 listopada 2023 w warszawskim Airport Hotel Okęcie odbędzie się 13. edycja konferencji Hotel Meeting, zatytułowanej „Gościnność 2.0 – Człowiek i Technologia”. Program powstał we współpracy z Radą Programową składającą się z doświadczonych hotelarzy. Zapisy na konferencję wkrótce. Enjoyyourstay.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Program wydarzenia: https://hotele.bsdpoland.pl/program-konferencji/

Panele dyskusyjne

Konferencja skoncentruje się na kluczowych aspektach związanych z wpływem technologii na branżę hotelarską, z równoczesnym uwzględnieniem roli człowieka w tym szybko ewoluującym krajobrazie. Dyskusje podczas konferencji obejmują szeroki zakres tematów, od połączenia technologii z doświadczeniem gościa, przez zarządzanie w erze cyfrowej ewolucji, po strategie automatyzacji i wpływ technologii na efektywność pracy w hotelu.

Będę miał okazję poprowadzić pierwszy panel dyskusyjny pod tytułem „Technologia a doświadczenia gości – jak to umiejętnie połączyć?”. Z doświadczonymi hotelarzami porozmawiamy o tym, w jakich obszarach technologia może wesprzeć hotelarzy i pozwolić na budowanie lepszych doświadczeń Gości, a gdzie człowiek jest niezastąpiony.

Dodatkowo, przed każdym panelem dyskusyjnym podczas konferencji odbędą się prezentacje wprowadzające w tematykę danego panelu. Będą to inspirujące wystąpienia, które wprowadzą uczestników w kontekst i zagadnienia poruszane w trakcie dyskusji.

Debaty i warsztaty

Podczas konferencji odbędą się także liczne debaty, w ramach których uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat nowych trendów i technologii w branży. Te interaktywne sesje będą obejmować takie tematy jak elektromobilność, zarządzanie przychodami, systemy PMS i automatyzacja procesów hotelowych. Zaplanowano również szereg warsztatów, które pozwolą uczestnikom na poznanie praktycznych zastosowań technologii w ich codziennej pracy.

Szczegółowe informacje na temat wszystkich paneli, warsztatów i sesji, które są częścią konferencji, dostępne są na stronie https://hotele.bsdpoland.pl/program-konferencji.

Zapisy na konferencję „Hotel Meeting, Gościnność 2.0 – Człowiek i technologia” ruszą już niebawem.

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: