Premiera nowego polskiego systemu do zarządzania hotelem

28 października, w hotelu Sheraton Grand w Warszawie, miała miejsce uroczysta premiera polskiego systemu zarządzania obiektami hotelowymi Hotellion. Wydarzenie w formie eleganckiej gali, zorganizowane przez firmę PMS Labs, od ponad 20 lat zajmującą się wdrożeniami i serwisem oprogramowania Property Management System, zgromadziło osobistości branży hotelarskiej w Polsce.

Trzeba przyznać, że premiera oprogramowania dla hotelarstwa miała nietypową oprawę.
Rejestracja przybyłych gości nie obejmowała żadnych list obecności, identyfikatorów. Dystrybuowana wcześniej wśród zaproszonych gości aplikacja na smartfony umożliwiała zeskanowanie umieszczonego przy wejściu kodu QR, a to identyfikowało gościa, którego nazwisko i numer jego stołu pokazywał się na tabletach osób obsługujących imprezę.

Samo zaproszenie na galę było niezwykłe. Otrzymaliśmy przesyłkę – czarny, lakierowany futerał, w którym leżała batuta dyrygenta z wygrawerowanym logo Hotelliona i nazwiskiem gościa. Nic dziwnego więc, że galę uświetnił koncert smyczkowy w wykonaniu filharmoników z Częstochowy, którzy zagrali wiele znanych utworów muzyki klasycznej.
Główne hasło gali, a jednocześnie hasło reklamowe nowego systemu PMS brzmiało „Hotellion – maestria zarządzania”.

Dodatkowym punktem programu wydarzenia był panel dyskusyjny na temat zmian technologicznych w hotelarstwie. Na zakończenie podana została wystawna kolacja, która sprzyjała oficjalnym i nieoficjalnym rozmowom przy stole, kontynuowanym w hotelowym barze. Wydarzenie poświęcone było premierze nowego oprogramowania, ale nawet minuta nie została przeznaczona na jego prezentację na scenie.

Hotellion.pl 

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: