29 lipca hotelarze w Polsce będą obchodzić Dzień Hotelarza

reklama

29 lipca hotelarze w Polsce będą ponownie obchodzić Dzień Hotelarza, zainicjowany przeze mnie w 2014 roku.

Tego dnia w Warszawie odbędzie się po raz piąty impreza Trust Me, I’m a Hotelier, promująca święto.
Zeszłoroczne wydarzenie w hotelu Moxy Warsaw Praga skupiło blisko 150 uczestników z całego kraju – podsumowanie wydarzenia TUTAJ.

Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują.

 

 

Wydarzenie: Trust Me, I’m a Hotelier 2023
Data: sobota 29 lipca 2023
Miejsce: Royal Tulip Warsaw Apartments
Godzina: start o 18:00
Strona wydarzenia: https://fb.me/e/3uFCUVNAL
Zapisy: ruszą niebawem – obserwujcie stronę wydarzenia na Facebooku i zakładkę „dyskusje”

 

 

Impreza Trust Me, I’m a Hotelier dedykowana jest hotelarzom różnych narodowości. Mile widziani będą nauczyciele zawodu oraz młode osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki w branży.

Hotelarstwo oparte jest na relacjach międzyludzkich i powinno być odpowiedzialne społecznie. Podobnie jak w poprzednich latach, także tym razem będzie przeprowadzona zbiórka funduszy na wskazany cel charytatywny.

Partnerami i sponsorami tegorocznej imprezy są: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Profitroom, TrustUs.com.pl, Royal Tulip Warsaw Apartments, Horeca Business Club, FammForm, Nespresso, Otwieramhotel.pl, Pro-Gastro.pl, InHotel.com.pl, SynHo.co, Slevomat, Jackgray.eu, Smartphotolab.pl. Partnerem medialny wydarzenia jest portal Hotel-management.pl

Firmy z branży horeca, które chciałyby wesprzeć finansowo organizację wydarzenie i pokazać się wśród hotelarzy, proszone są o kontakt z organizatorem pod adresem dzienhotelarza@gmail.com

 

 

Czy to święto ma sens? Wierzę, że tak. Potrzebujemy okazji, które hotelarzy jednoczą wokół pewnej idei, integrują i utwierdzają w słuszności kontynuowania pewnej misji. Hotelarz to stan umysłu, a hotelarstwo to emocje, pasja, gościnność. Pielęgnujmy to, co wartościowego zostało z tego zawodu.

Nie zapomnijcie świętować Dnia Hotelarza 29 Lipca ze swoimi zespołami. Niech to będzie udany dzień. Poinformujcie koniecznie gości w mediach społecznościowych, że hotelarze mają swoje święto.

#dzieńhotelarza2023

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: