Trust Me, I’m a Hotelier – Dzień Hotelarza 29 Lipca 2022

reklama

To już 9 lat, jak obchodzimy w Polsce Dzień Hotelarza 29 Lipca, święto Pasjonatów Gościnności, które ma przypominać o tym, co jest najważniejsze w tej branży – ludziach – którzy dbają o swoich gości, a bez których hotel jest jedynie budynkiem z pokojami, basenem i restauracją i bez których gościnność jest tylko pustym marketingowym sloganem.

Zainicjowany w 2014 roku Dzień Hotelarza 29 Lipca jest świętem wszystkich osób, które na co dzień, niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi.
Czy to święto ma sens?
Wierzę, że tak. Potrzebujemy okazji, które nas jednoczą wokół pewnej idei, integrują jako wspólnotę i utwierdzają w słuszności kontynuowania misji, czyli okazywania drugiemu człowiekowi empatii, uśmiechu i autentycznej troski.
Pielęgnujmy to, co wartościowego zostało z tego zawodu, zanim zaniknie bezpowrotnie.

Jesteśmy jedynym krajem na świecie, w którym tak liczne grono hotelarzy świętuje swój dzień. Celebrowaliśmy w Warszawie już czwarty raz. Celebrowaliście także w swoich zespołach, co było widać po postach w social mediach. Jest to fantastyczne.

 

Czytaj więcej…
Dzień Hotelarza 2022 w mediach społecznościowych

 

Wspiera nas Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, największa polska organizacja samorządowa hotelarzy, oraz wiodące firmy działające w branży horeca. To ma znaczenie!
Niech to będzie nasze eksportowe święto. Już teraz apeluję do IGHP, aby zaproponowała obchody Dnia Hotelarza 29 Lipca na zgromadzeniu HOTREC, Konfederacji zrzeszającej 47 narodowych organizacji hotelarskich z 36 europejskich krajów.

Tegoroczne wydarzenie „Trust Me, I’m a Hotelier”, które ponownie odbyło się w hotelu Moxy Warsaw Praga, zgromadziło blisko 130 osób kilku narodowości i pokoleń. Byli wśród nas także nauczyciele zawodu.

Tym razem zbieraliśmy fundusze dla Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami Fundacji Avalon poprzez wpłaty SMS.
Tradycyjnie w trakcie imprezy losowaliśmy prezenty, których i w tym roku było całe mnóstwo. Poza upominkami rzeczowymi najwięcej emocji wzbudzały oczywiście vouchery pobytowe z polskich hoteli. Był i jeden zagraniczny.
Część voucherów została zlicytowana na powyższy cel charytatywny na kwotę aż 8150 zł!

Dziękuję, że byliście i wspólnie celebrowaliśmy ten Dzień. Dziękuję tym, którzy są obecni co roku i tym, którzy pojawili się pierwszy raz. Było miło was wszystkich spotkać.
Mam nadzieję do zobaczenia za rok. Wydarzenie 29 lipca 2023 będzie jubileuszowe.

 

 

Ogromne podziękowania dla sponsorów, którzy finansowo wsparli organizację wydarzenia…

Ailleron – polska firma informatyczna, która podbija światowe rynki swoim flagowym produktem iLumio – czyli system telewizyjny, aplikacja, tablety do sterowania funkcjami w pokojach.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – która jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz na szczeblu Unii Europejskiej.

Profitroom – wiodący wykonawca stron www dla hoteli i dostawca systemów do automatyzacji działań sprzedażowych i marketingowych.

Trust Us – producent mebli dla branży horeca.

Nespresso – marka kawy premium do hoteli i restauracji.

Top 10 Hotels – partner branży horeca, grupa zakupowa, twórca aplikacji turystycznej Beautiful Poland.

Hotellion – profesjonalny program do zarządzania obiektami najwyższego standardu.

InHotel – firma specjalizująca się w dostarczaniu i konfigurowaniu innowacyjnych systemów hotelowych oraz oferująca kompleksowe wyposażenie dla hoteli i pensjonatów.

Travelist & Slevomat – platformy rezerwacyjne.

 

 

Dziękuję fundatorom voucherów:

Hotel Bristol Luxury Collection Warsaw, hotel Hilton Warszawa, Puro Hotels Warszawa, hotel Mercure Centrum Warszawa, hotel Mamaison Le Regina Warszawa, hotel Novotel Warszawa Centrum, hotel Teatro Warszawa, hotel Ibis Warszawa Stare Miasto, hotel Airport Okęcie, hotel Golden Tulip Warszawa, hotel Nosalowy Park Zakopane, hotel Traugutta3 Białystok, Talaria Resort, hotel HP Park Olsztyn, hotel Forest Kraków, hotel Estera Kraków, hotel Polski pod Białym Orłem Kraków, hotel Radisson Blu Kraków, hotel Podklasztorze Sulejów, hotel Belmonte Krynica Zdrój, hotel Lake Hill Sosnówka, Siedlisko Morena Resort, HT Boat House Mielno, hotel Ostoja Chobienice, hotel Krasicki Resort Świeradów Zdrój, hotel Liberte 33 Poznań, hotel Mercure Wrocław Centrum, hotel Wyndham Wrocław, Pokoje gościnne Szerokie Wody Ustka, hotel Gwiazda Morza Resort & Spa Władysławowo, hotel Primavera Jastrzębia Góra, hotel Arche Zamek Biskupi Janów Podlaski, Arche Siedliska, hotel Kotarz Spa & Wellness oraz hotel Moxy The Hague (Holandia).

 

Dziękuję…

Marce Batida – za ufundowanie słodkich pyszności,

Marce Kosmos – za częstowanie uczestników znakomitymi lodami,

Hotel Moxy Warsaw Praga – za pomoc w organizacji imprezy,

Firmie eventowej Partymania – za oprawę muzyczną,

Firmie Druki Hotelowe – za wydrukowanie opasek,

Robertowi Wolińskiemu – za sprezentowanie książek swojego autorstwa „Najsławniejsi hotelarze wszech czasów„,

Karolinie Wydryszek – za uchwycenie i uwiecznienie atmosfery imprezy obiektywem aparatu.

…oraz mediom branżowym za nagłośnienie wydarzenia

Horeca Business ClubMoje Konferencje i Hotel Management

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: