Dzień Hotelarza 2020

reklama

Drodzy Hotelarze,

29 lipca ponownie będziemy obchodzić Dzień Hotelarza.
Święto, które zainicjowałem w 2014 roku, aby wyrazić wdzięczność dla wszystkich osób, które z pasją świadczą usługę gościnności w Polsce i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia Gości wyjątkowymi.

Rok 2020 jest szczególny. Branża hotelarska dotkliwie odczuła skutki pandemii koronawirusa. Przyszłość wielu hoteli i samych Hotelarzy jest wciąż niepewna. Tym bardziej potrzebujemy wspierania siebie nawzajem i okazji, które nas jednoczą 🤝

Rok temu wspólnie się bawiliśmy na pierwszej imprezie z okazji Dnia Hotelarza 29 Lipca. To było fantastyczne wydarzenie!
Dzień Hotelarza 2019

Mimo ambitnych planów na ten rok, sytuacja epidemiczna pokrzyżowała moje plany i postawiła organizację kolejnego wydarzenia pod dużym znakiem zapytania.
Jest jednak szansa na spotkanie i wspólne świętowanie, ale forma wydarzenia zależeć będzie od ilości osób zainteresowanych udziałem i obecnych przepisów dotyczących organizacji eventów.

Jeśli jesteś Hotelarzem, który pracuje lub pracował w branży, miałbyś chęć wzięcia udziału i jesteś pewny swoich planów, to zaznacz „wezmę udział” pod linkiem TUTAJ
Na podstawie ilości zgłoszeń i możliwości lokalizacyjnych, podejmiemy decyzję co dalej robić.

Z hotelarskim pozdrowieniem!
Karol

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: