Trust Me, I’m a Hotelier – Dzień Hotelarza 2020

reklama

Drugie wydarzenie Trust Me, I’m a Hotelier z okazji Dnia Hotelarza 29 Lipca za nami.
Fantastyczny wieczór i fantastyczni ludzie!
Jak powiedziała mi koleżanka Ewa – zobaczyć tyle pozytywnej energii uczestników daje mi nadzieję na przyszłość i dowód, że wciąż jest wielu pasjonatów hotelarstwa w Polsce.
Wydarzenie, które odbyło się 29 lipca 2020 na Placu Konesera w Warszawie zebrało blisko 150 hotelarzy z całego kraju oraz osób związanych z branżą Horeca.

Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca, który zainicjowałem w 2014 roku, powstała z myślą o wszystkich osobach, które z pasją świadczą usługę gościnności i niezależnie od zajmowanego stanowiska dokładają starań, by uczynić doświadczenia gości wyjątkowymi. Dotąd hotelarze w Polsce nie mieli swojego święta, a absolutnie na nie zasługują.
To było wydarzenie wszystkich hotelarzy, nie moje. Organizowałem je szczególnie dla pracowników na niższych stanowiskach – recepcjonistach, portierach, konsjerżach, kelnerach, pracownikach housekeepingu, pracowników zaplecza i biur.

Zeszłoroczna, spontaniczna w sumie impreza w hotelu Moxy Warsaw Praga okazała się sporym sukcesem i widać, że hotelarze potrzebowali się spotkać w jednym miejscu i wspólnie świętować w nieformalnej atmosferze.
Rok 2020 jest szczególny. Branża turystyczna dotkliwie odczuła skutki epidemii koronawirusa. Przyszłość wielu hoteli i samych hotelarzy jest wciąż niepewna. Tym bardziej potrzebne są okazje, które jednoczą.
W tym roku impreza stała pod dużym znakiem zapytania. Jednak dzięki innym pasjonatom hotelarstwa i firmom, które na co dzień wspierają hotelarzy swoimi usługami i produktami, udało się zorganizować kolejne wyjątkowe wydarzenie.

Chciałbym podziękować sponsorom i partnerom wydarzenia Trust Me, I’m a Hotelier 

Centrum Praskie Koneser – które udostępniło nam Plac Konesera.

Ailleron – polska firma informatyczna, która podbija światowe rynki swoim flagowym produktem iLumio – czyli system telewizyjny, aplikacja, tablety do sterowania funkcjami w pokojach.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiegoktóra jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz na szczeblu Unii Europejskiej.

Profitroom – strony www dla hoteli, automatyzacja działań sprzedażowych i marketingowych.

Voigt – producent profesjonalnych środków utrzymania czystości dla hoteli i restauracji.

Fides – producent kosmetyków i galanterii hotelowej.

Top 10 Hotels – partner branży horeca, grupa zakupowa, twórca aplikacji turystycznej Beautiful Poland.

iDelight – firma szkoleniowo-doradcza.

SynHo – systemy i usługi informatyczne dla branży hotelarskiej w całej Europie.

DrukiHotelowe.pl – krakowska drukarnia specjalizująca się w wysokiej jakości wydrukach dla hoteli.

Ogromne podziękowania dla PARTYMANIA i głównego dowodzącego Włodka Klepackiego, który wraz z Dj Funktion, Dj Emes oraz kapitalnym zespołem Drugi Tydzień muzycznie rozbujali towarzystwo. Koncert był fenomenalny i przyciągnął widzów spoza naszej imprezy. Włodek, Ty wariacie!

 

Dziękuję fundatorom prezentów, a było ich całe MNÓSTWO, że losowanie musiałem zrobić w dwóch turach!

Travelist (150 voucherów rabatowych!), Expedia Group, hotel Raffles Europejski Warszawa, hotel Marriott Warszawa, hotel Hilton Warszawa, hotel Indigo Warszawa, RiverView Wellness Center hotel Intercontinental Warszawa, Pearl Beauty Clinic & Spa Warszawa, hotel Airport Okęcie Warszawa, Puro Hotels, hotel Ibis Warszawa Centrum, Suntago Village (Hotel Professionals), Park of Poland – Wodny Świat, hotel Grand Lubicz Ustka, hotel Nosalowy Park i Nosalowy Dwór Zakopane, hotel Traugutta3 Białystok, Talaria Resort, Poznań Apartments, hotel Centuria, hotel Best Western Podklasztorze, hotel HP Park Olsztyn, hotel Mazurski Raj Ruciane-Nida, Siedlisko Morena Resort, hotel The Bridge MGallery Wrocław, hotel Novotel Wrocław Centrum, hotel Lake Hill Karpacz, hotel Best Western Plus Kraków, Jana3 Apartments Kraków, hotel Artis Loft Radziejowice, marka kosmetyczna Fito Spa, serwis rezerwacyjny Bidroom, Mielżyński Wine Spirits Specialties, firma tekstylna Musso.

Dziękuję…

Koneser Bar ¾ – za pomoc w organizacji imprezy i kolorowe koktajle, od których wielu osobom przyjemnie szumiało w głowie 🙂

Muzeum Polskiej Wódki – za zorganizowanie zwiedzania dla uczestników wydarzenia.

Karolinie Wydryszek – za uchwycenie i uwiecznienie atmosfery imprezy obiektywem aparatu.

Paweł Kielemoniuk vel. Troll Hotelowy – za pomysł na symbol wydarzenia, czyli literka H z dłoni.

Horeca Business Club i MojeKonferencje.pl – za patronat medialny.

 

Drodzy Hotelarze,
Bądźcie dumni ze swojej pracy! Jeszcze będzie przepięknie!

Karol Weber
Inspektor Hotelowy

 

 

Do zobaczenia za rok!

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: