Wydarzenia: 14. edycja Hotel Meeting Camp

reklama

14. edycja Hotel Meeting Camp odbędzie się 9 maja 2024 roku w hotelu Kolumna Park niedaleko Łodzi.

Konferencja, nosząca podtytuł „Help Yourself”, skupi się na osobistym rozwoju hotelarzy, podkreślając znaczenie budowania własnej marki w mediach społecznościowych oraz jej wpływu na sukces zawodowy i atrakcyjność na rynku pracy. Poruszone zostaną również kluczowe umiejętności, takie jak asertywność i pewność siebie, niezbędne zarówno dla menedżerów hotelowych, jak i w życiu codziennym. Dodatkowo, konferencja podejmie ważną tematykę wypalenia zawodowego, oferując strategie rozpoznawania i radzenia sobie z tym zjawiskiem, aby uczestnicy mogli czerpać radość ze swojej pracy i równowagi życiowej.

 

W skrócie:

Strona konferencji i bilety: Hotel Meeting Camp

Organizator: portal www.horecabc.pl

Termin: 9-10 maja 2024

Lokalizacja: Hotel Kolumna Park k. Łodzi

 

Hotelarze na kozetce

Pierwsza nowość na Hotel Meeting to cykl „Hotelarze na kozetce”, czyli seria głęboko osobistych wywiadów z doświadczonymi hotelarzami, którzy podzielą się swoimi przełomowymi historiami życiowymi i zawodowymi, oraz odkryją przed uczestnikami metody, które pomogły im pokonać liczne wyzwania.

 

Warsztaty

Uczestnicy będą mieli możliwość wzięci udziału w różnorodnych warsztatach edukacyjnych, od budowania marki osobistej na LinkedIn, przez rozwój pewności siebie, aż po strategie radzenia sobie z wypaleniem zawodowym.

 

 

 

Sesja zdjęciowa dla każdego

Dodatkowym punktem konferencji będzie profesjonalna sesja zdjęciowa, dostępna dla wszystkich uczestników. Ta unikalna możliwość pozwoli każdemu z uczestników otrzymać wysokiej jakości, profesjonalnie wykonane zdjęcie do wykorzystania na profilu linkedin, stronie internetowej hotelu lub innych platformach zawodowych.

 

Hotel Study Tour

Kolejną nowością w programie będzie Hotel Study Tour – wycieczka po najciekawszych hotelach Łodzi, która odbędzie się 10 maja, po śniadaniu. To dobra okazja do zdobycia unikatowej wiedzy z pierwszej ręki od liderów hotelarstwa i wymiany doświadczeń.

 

Hotelowe Party

Nie ma Hotel Meeting bez świetnej zabawy. W trakcie wieczoru 9 maja odbędzie się kolacja, licytacja voucherów, wręczenie nagród za grę integracyjną i zabawa prawie do rana.

 

Bezpłatne bilety

Im wcześniej, tym taniej. Sprzedaż biletów już ruszyła. Ponadto, organizator przygotował 30 bezpłatnych biletów dla tych, którzy zdecydują się na uczestnictwo w Business Speed Dating Online – szybkich spotkaniach biznesowych, które otworzą nowe możliwości współpracy z dostawcami produktów i usług.

 

Odwiedź stronę Hotel Meeting Camp, poznaj wszystkich prelegentów i zarejestruj się w korzystnej cenie.

Do zobaczenia!

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: