Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2021

reklama

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2021 oficjalnie dobiegł końca.
Coroczne wydarzenie o zasięgu międzynarodowym nie jest faworyzowaniem tej grupy pracowników. Jego celem jest wyciągnięcie tych niewidzialnych ludzi na światło dzienne i nadanie godności ich pracy. Może to brzmi mocno, ale wiem o czym mówię. Wciąż bardzo często praca w Housekeepingu kojarzy się z czymś gorszym, mało prestiżowym. Praca, którą wykonują ludzie niezaradni, z problemami, słabo wykształceni. Jednak pracując w Housekeepingu i prowadząc szkolenia, poznaję ludzi ambitnych, pracowitych i inteligentnych, których często pomija się w programach szkoleniowych.

Czy wydarzenie dedykowane paniom i panom pokojowym, pracownikom pralni, housemen’om, konserwatorom oznacza, że tylko im się należy uwaga i wdzięczność?  Że należy ograniczać się tylko do jednego tygodnia w roku? Absolutnie nie!
Nic nie stoi na przeszkodzie, byście w swoich hotelach organizowali takie wydarzenia częściej i rozszerzyli je na inne działy.
Szukajcie okazji do świętowania w swoich zespołach, aby praca w hotelu dawała przyjemność. I Tydzień Housekeepingu jest właśnie taką okazją. Po postach w miediach społecznościowych wnoszę, że w wielu obiektach było to bardzo udane świętowanie, a nie tylko cyknięcie fotki.

Housekeeping, to brzmi dumnie! Pamiętajcie o tym cały czas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: