Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter 2019

reklama

Wrzesień to miesiąc, w którym międzynarodowe sieci hotelowe wyrażają wdzięczność swoim pracownikom działu Służby Pięter.
To okazanie szacunku wobec zazwyczaj najliczniejszego departamentu hotelowego za ciężką i niestety mało wdzięczną pracę. Ale to właśnie ci ludzie dbają o komfortowy pobyt gości, czystość, estetykę hotelowych wnętrz i pierwsze wrażenie po wejściu do pokoju.
Oczywiście szacunek i wdzięczność za ciężką fizyczną pracę powinniśmy okazywać przez cały rok, ale ten okres jest szczególny.

Ten temat jest mi szczególnie bliski, gdyż sam pracowałem przez kilka lat w Housekeepingu w hotelu Four Seasons Hampshire (Anglia), jako pokojowy, kierownik zmiany oraz zastępca dyrektora działu. To tam zdobyłem nie tylko cenną wiedzę i doświadczenie, które ukształtowały mnie jako hotelarza, ale również miałem okazję współpracować ze świetnymi ludźmi z całego świata.


zdj. rok 2007, ja na dole 🙂

Tydzień Wdzięczności Służbie Pięter (Housekeeping Appreciation Week) wypada w drugim tygodniu września. W tym roku obchodziliśmy go w terminie 9-13 września.
Dziękuję tym hotelom w Polsce, sieciowym i niezależnym, które przyłączyły się wydarzenia i zorganizowały różne atrakcje.
Zróbmy z tego tradycję także w Polsce!
Pomyślcie już o kolejnym roku i wpiszcie sobie w kalendarz termin 7-11 września 2020.

 

Grand Lubicz Ustka

Raffles Europejski Warsaw

Hotel Arłamów

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: