Trust Me, I’m a Hotelier – Dzień Hotelarza 2021

Emocje po imprezie „Trust Me, I’m a Hotelier” już opadły.
Po relacjach w mediach społecznościowych wnioskuję, że uczestnicy bawili się zacnie. Mój głos następnego dnia mógł sugerować, że śpiewałem całą noc. Ale nie śpiewałem i bardzo dobrze, bo Alexis Juliette zrobiła to o niebo lepiej. To pewnie od śmiechu, licznych rozmów z hotelarzami, które trwały do później nocy w Moxy Warsaw Praga, i losowania ponad 30 voucherów do znakomitych polskich hoteli i prezentów rzeczowych.
Jedna z uczestniczek imprezy Justyna powiedziała do mnie – <Karol, wiesz co wyróżnia takie wydarzenia dla hotelarzy od innych imprez networkingowych, w których uczestniczę? To, że tutaj ludzie kiedy tylko się mijają, uśmiechają się do siebie. I to jest niesamowite. Tak robią tylko autentyczni hotelarze.>

Bycie Hotelarzem nie jest łatwe w obecnym czasie. Przez kryzys wielu zatraciło pasję oraz poczucie sensu i wartości swojej pracy. Idea Dnia Hotelarza 29 Lipca, który obchodziliśmy po raz 7., ma na celu podtrzymanie na duchu i utwierdzenie w słuszności kontynuowania pewnej misji, jaką jest zapewnienie podróżnym usługi gościnności.
W świecie, w którym wszystko się digitalizuje, online’uje, ogranicza kontakty, zatraca wartość relacji międzyludzkich, mam głębokie przekonanie, że to właśnie hotele są i pozostaną miejscem okazywania drugiemu człowiekowi empatii, uśmiechu i autentycznej troski.
Wydarzenie „Trust Me, I’m a Hotelier” z okazji Dnia Hotelarza 29 Lipca nie jest organizowane dla przypadkowych osób z branży przy bezpłatnym drinku, a dedykowane właśnie pasjonatom hotelarstwa, którym gościnność gra w sercu i którzy lubią robić innym dobry dzień.

 

Czytaj więcej…
Dzień Hotelarza 29 Lipca w mediach społecznościowych

 

Dziękuję, że byliście fizycznie lub myślami z nami tego wieczoru. Będziemy kontynuować wydarzenie co roku, by nie zapominać o tym, co jest piękne w tym zawodzie, czyli zapewnieniu innym ludziom pozytywnych emocji. Piszę w liczbie mnogiej, bo to nie jest moje święto. Rzuciłem jedynie pomysł i cieszy mnie tak liczny i pozytywny odzew. Mam nadzieję, że ta idea będzie celebrowana przez kolejne pokolenia hotelarzy w Polsce, a może kiedyś także na całym świecie.

Ponieważ troska o innych jest wpisana w DNA hotelarzy, dlatego w tym roku zbieraliśmy fundusze na leczenie Małgorzaty Stankiewicz, która przed diagnozą choroby pracowała w hotelarstwie. Link do zbiórki jest nadal aktywny TUTAJ

 

 

Ogromne podziękowania dla sponsorów, którzy finansowo wsparli wydarzenie…

Ailleron – polska firma informatyczna, która podbija światowe rynki swoim flagowym produktem iLumio – czyli system telewizyjny, aplikacja, tablety do sterowania funkcjami w pokojach.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – która jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelowego i gastronomicznego w kontaktach z administracją państwową oraz na szczeblu Unii Europejskiej.

Profitroom – wiodący wykonawca stron www dla hoteli i dostawca systemów do automatyzacji działań sprzedażowych i marketingowych.

Trust Us – producent mebli dla branży horeca.

Nespresso – marka kawy premium do hoteli i restauracji.

Top 10 Hotels – partner branży horeca, grupa zakupowa, twórca aplikacji turystycznej Beautiful Poland.

Cyber Security Studio – firma IT zapewniająca bezpieczeństwo informatyczne dla hoteli.

Voigt – producent profesjonalnych środków utrzymania czystości dla hoteli i restauracji.

WeDoHotels – firma szkoleniowo-doradcza.

 

Dziękuję fundatorom voucherów, a było ich całe MNÓSTWO, że losowanie musiałem zrobić w trzech turach!

Hotel Raffles Europejski Warszawa, hotel Marriott Warszawa, hotel Hilton Warszawa, hotel Indigo Warszawa, hotel Crowne Plaza The Hub Warszawa, Puro Hotels Warszawa, hotel Mercure Centrum Warszawa, hotel Mamaison Le Regina Warszawa, Beauty First Spa Le Regina Warszawa, hotel Hilton Gdańsk, hotel Lubicz Ustka, hotel Nosalowy Park Zakopane, hotel Traugutta3 Białystok, Talaria Resort, Poznań Apartments, Centuria Hotel & Natural Spa, hotel Pod Jedlami Wisła, Siedlisko Morena Resort, hotel The Bridge MGallery Wrocław, hotel Seidorf Sosnówka k/Karpacza, HT Boat House Mielno, hotel Ostoja Chobienice, hotel Krasicki Resort Świeradów Zdrój, hotel Liberte 33 Poznań, hotel Novotel Poznań Centrum, Jana3 Apartments Kraków, hotel Mercure Kraków Stare Miasto, grupa hotelowa Arche, portal rezerwacyjny Travelist.

 

 

Dziękuję partnerom wydarzenia…

Centrum Praskie Koneser w Warszawie – za udostępnienie przestrzeni do zabawy

Hotel Moxy Warsaw Praga – za pomoc w organizacji imprezy, drinki i przekąski

Firmie eventowej Partymania – za oprawę muzyczną

Firmie Druki Hotelowe – za wydrukowanie opasek

Karolinie Wydryszek – za uchwycenie i uwiecznienie atmosfery imprezy obiektywem aparatu.

…oraz mediom branżowym za nagłośnienie wydarzenia

Horeca Business ClubMoje Konferencje i Hotel Management

Do zobaczenia za rok!

 


zdj. Rafał Krzycki

 

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: