Symphony of the Seas – największy pasażerski statek świata

reklama

Rodzinny apartament ze zjeżdżalnią z dziecięcej sypialni wprost do pokoju dziennego, czy mobilny check-in przy użyciu technologii rozpoznawania twarzy, to tylko niektóre atrakcje i nowoczesne rozwiązania jakich doświadczą pasażerowie Symphony of the Seas, największego pasażerskiego statku świata.
Najnowszy statek należący do armatora Royal Caribbean, wyruszy w swój dziewiczy rejs 21 kwietnia 2018. Pomieści maksymalnie 6.870 pasażerów w 2.774 kabinach i 2.100 członków załogi.

Symphony of the Seas oferować będzie apartamenty rodzinne o powierzchni 125 m2, składające się z dwóch sypialni dla łącznie 8 osób. Apartamenty wyposażone będą w m.in. zjeżdżalnię z dziecięcej sypialni wprost do pokoju dziennego, kino 3D z maszyną z popcornem i grami wideo, czy ścianę wspinaczkową LEGO.

W celu uniknięcia długich kolejek przy rejestracji w terminalu w porcie, pasażerowie będą mogli się zarejestrować przy użyciu aplikacji na smartfonie, która pozwoli załadować „bezpieczne selfie” do ich profilu w aplikacji. Dzięki temu proces wchodzenia na pokład będzie sprawniejszy.

Niewątpliwymi atrakcjami na pokładzie będą park wodny z wysoką na 10 pięter zjeżdżalnią do basenu, piaszczysta plaża, Bionic Bar w którym drinki podają roboty, lodowisko, boisko do koszykówki, i bar sportowy z 30 dużymi ekranami telewizyjnymi.

Długi na 362 metry i szeroki na 65 metrów, 18-pokładowy statek wyruszy w pierwszy rejs, który potrwa od kwietnia do października 2018, po morzu Śródziemnym, zatrzymując się w Barcelonie, na Majorce, Lazurowym Wybrzeżu, Pizie, Rzymie i Neapolu. Potem przypłynie do nowego terminala budowanego w porcie w Miami, z którego oferować będzie tygodniowe rejsy po morzu Karaibskim.

zdj. materiały prasowe

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: