Prywatne luksusowe rezydencje z hotelowym serwisem

reklama

Four Seasons Hotels & Resorts, jedna z wiodących luksusowych marek hotelowych na świecie, w partnerstwie z międzynarodową firmą projektową i deweloperską Finchatton, ogłosiła właśnie wspólny projekt pierwszego wyłącznie rezydencyjnego budynku z hotelowym serwisem, którego operatorem będzie właśnie Four Seasons.

Prywatne luksusowe rezydencje z hotelowym serwisem powstają w prestiżowej dzielnicy Mayfair w Londynie, przy Twenty Grosvenor Square, w zabytkowym budynku po byłej siedzibie Amerykańskiej Marynarki Wojennej, w której w czasie drugiej wojny światowej często bywał generał Dwight Eisenhower.

 

Wnętrza budynku zostały elegancko zaaranżowane na jedynie 37 luksusowych rezydencji z trzema, czterema i pięcioma sypialniami. Dodatkowo do dyspozycji rezydentów będzie piwniczka z winami, strefa wellness z siłownią, saunami, spa i 25-metrowej długości basenem, kino, sala konferencyjna, oraz prywatny ogród.

Właściciele rezydencji, które oddane zostaną do użytku w 2018 roku, doświadczą usług typowych dla hoteli Four Seasons, na przykład: concierge, dostarczanie cateringu do rezydencji i zakupów spożywczych, planowanie wydarzeń, zabiegi spa, opieka nad dziećmi i zwierzętami, transport limuzynami i oczywiście serwisowanie rezydencji. Wszystko spersonalizowane i dopasowane do indywidualnych preferencji rezydentów.

 

Usługa Four Seasons Private Residences zainicjowana w 1982 roku, do tej pory obejmowała projekty łączone hotel + rezydencje. Twenty Grosvenor Square będzie pierwszym samodzielnym budynkiem rezydencyjnym i trzecim w Londynie obiektem zarządzanym przez Four Seasons Company, po Four Seasons Hotel London at Park Lane i Four Seasons Hotel London at Ten Trinity Square. W tym ostatnim również znajdują się prywatne apartamenty.

Firma Finchatton od 2001 roku zaprojektowała, sfinansowała i zarządzała ponad 60 deweloperskimi projektami, o łącznej wartości przekraczającej miliard funtów, w takich lokalizacjach jak Francja, USA, Szwajcaria, Wielka Brytania, Karaiby, Bliski Wschód, czy Australia. W trakcie realizacji są kolejne projekty prywatnych rezydencji przekraczające wartość 1.3 miliarda funtów.

W 2015 roku firma zainicjowała usługę Four Seasons Private Jet, łączące doświadczenie podróży z pobytem w wybranych hotelach.

zdjęcia: materiały prasowe

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: