Program Marriott Rewards zmienił się w Marriott Bonvoy

reklama

Sieć Marriott International ogłosiła nową nazwę swojego programu lojalnościowego – Marriott Bonvoy.
Przekształcony program powstał z połączenia trzech programów – Marriott Rewards, The Ritz-Carlton Rewards i SPG (Starwood Preferred Guest). Do połączenia programów doszło w sierpniu 2018.

Zmianie uległy nazwy dwóch najwyższych statusów w programie.
Marriott Platinum Premier Elite teraz nazywać się będzie Marriott Bonvoy Titanium Elite.
Marriott Platinum Premier Elite Ambassador teraz nazywać się będzie Marriott Bonvoy Ambassador Elite.

Zmianie nie ulegną dotychczasowe benefity.

Status Member upoważnia do bezpłatnego korzystania z podstawowej wersji Internetu w pokoju i dostępu do zrabatowanych cen pokoi.

Status Silver Elite, uzyskany za spędzenie 10 – 24 nocy w roku, upoważnia dodatkowo do otrzymania 10% bonusowych punktów oraz możliwość późniejszego wymeldowania (w zależności od dostępności).

Status Gold Elite, uzyskany za spędzenie 25 – 49 nocy w roku, upoważnia dodatkowo do upgrade’u do pokoju wyższej kategorii, skorzystania z szybszego Internetu w pokoju, otrzymania na powitanie 250-500 punktów (w zależności od hotelu), otrzymania 25% bonusowych punktów oraz wydłużenia doby hotelowej do godz. 14:00.

Status Platinum Elite, uzyskany za spędzenie 50 – 74 nocy w roku, upoważnia dodatkowo do otrzymania punktów na powitanie, wstawki powitalnej lub śniadania (w zależności od hotelu), wstępu do saloniku klubowego z posiłkami (tam gdzie jest dostępny), otrzymania 50% bonusowych punktów oraz wydłużenia doby hotelowej do godz. 16:00.

Status Marriott Bonvoy Titanium Elite, uzyskany za spędzenie 75 – 99 nocy w roku, upoważnia dodatkowo do otrzymania 75% bonusowych punktów.

Status Marriott Bonvoy Ambassador Elite, uzyskany za spędzenie ponad 100 nocy i wydanie co najmniej 20.000 USD w roku, upoważnia dodatkowo do korzystania z pomocy osobistego asystenta przed i w trakcie pobytu oraz po wyjeździe, gwarantowanej możliwości wczesnego zameldowania i późniejszego wyjazdu, oraz otrzymania 75% bonusowych punktów.

Członkowie, którzy posiadają profile w Marriott Rewards i SPG, powinni połączyć profile w jeden.

Została już zaktualizowana aplikacja, która umożliwia nie tylko dokonanie rezerwacji w hotelach spośród 30 marek od ekonomicznych do luksusowych, ale także mobilny check-in i check-out oraz otwieranie drzwi (mobile key) w przystosowanych do tego hotelach (np. hotelach marki Aloft).

Program Marriott Bonvoy oferuje także około 120.000 lokalnych wycieczek i atrakcji w ramach Marriott Bonvoy Moments, za które można płacić uzbieranymi punktami.

www.meetmarriottbonvoy.marriott.com/

 

Czytaj więcej…

Recenzja hotelu Aloft w Monachium

The Ritz-Carlton Yacht Collection

Recenzja hotelu Sheraton w Warszawie 

Recenzja hotelu Boscolo Exedra Autograph Collection w Niceii 

Recenzja hotelu AC Marriott we Wrocławiu 

Recenzja hotelu Marriott w Warszawie 

Recenzja hotelu St.Regis w Nowym Jorku 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: