Pestana CR7 – lifestylowe hotele Cristiana Ronaldo

reklama

Piłkarz Cristiano Ronaldo stworzył we współpracy z portugalską grupą hotelową Pestana markę lifestylowych hoteli Pestana CR7.
Oferta skierowana jest do młodego pokolenia podróżnych.
Koncept marki zakłada nowoczesny, designerski styl wnętrz (zawierających sportowe elementy nawiązujące oczywiście do CR7), wielofunkcyjne lobby i tętniące życiem lokale gastronomiczne. A wszystko to w dogodnej lokalizacji.
W każdym 4-gwiazdkowym hotelu dostępna jest siłownia, a goście mogą skorzystać ze specjalnego programu ćwiczeń przygotowanego przez samego Ronaldo. W pokojach dostępna jest mata do ćwiczeń jogi.
Hotele oferują usługę WiFi on-the-go, dzięki której goście mogą korzystać z dostępu do Internetu poza obiektem.

Pierwszy hotel został otwarty na portugalskiej wyspie Madera w miejscowości Funchal, gdzie urodził się Ronaldo. 48-pokojowy hotel położony jest w bliskiej odległości od portu. Posiada basen, taras widokowy i bar na dachu. Goście mają bezpłatny wstęp do muzeum CR7 w Funchal.
W Lizbonie został otwarty drugi hotel, który ma 83 pokoje i położony jest przy placu Praça do Comércio. Do dyspozycji gości są brandowane tuk-tuki które zabiorą gości do najbardziej interesujących miejsc w mieście.
Kolejny hotel zostanie otwarty w Nowym Jorku jeszcze w tym roku, a w 2019 roku gości przyjmie hotel w Madrycie.

Ceny zaczynają się od 85 euro.
Pestana CR7 mają być miejscem zabawy, relaksu, pracy, spędzania z przyjaciółmi „najlepszego czasu swojego życia” jak można przeczytać na ich stronie.
Czasami można spotkać Ronaldo we własnej osobie.

Hotele nowego pokolenia

Pestana CR7 Funchal

Pestana CR7 w Lizbonie

www.pestanacr7.com/en

zdjęcia: strona internetowa hotelu

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: