Mindful Meetings, Being & Eating – nowy koncept konferencyjny w hotelach

reklama

Mindful Meetings to jeden z trzech kluczowych elementów szerszej strategii Meet with Purpose stworzonej przez sieć Hilton w celu redukcji odpadów oraz włączenia zagadnień zdrowotnych w organizację spotkań biznesowych. Zakłada on minimalizację negatywnego wpływu na środowisko przy jednoczesnym maksymalizowaniu pozytywnych wrażeń z konferencji.

Mindful Meetings zakłada maksymalną redukcję wszelkiego rodzaju odpadów w trakcie organizowanych spotkań oraz niwelowanie negatywnego oddziaływania na zmiany klimatu. Stąd szereg prostych, ale kluczowych rozwiązań: stosowanie wyłącznie energooszczędnego oświetlenia oraz system smart do zarządzania temperaturą powietrza w pomieszczeniach. Ekokonferencje to również aktywny recykling materiałów i konserwacja wody. Konsekwentnie odchodzi się również od papierowych notesów, które rozdawane są wyłącznie na życzenie.

Dobre samopoczucie, czyli Mindful Being, to drugi element koncepcji Meet with Purpose. Uczestnicy spotkań mogą w przerwach skorzystać z masaży dodających energii, czy ćwiczeń wspomagających koncentrację.

Istotnym aspektem wpływającym na efektywność spotkań jest odżywianie, które w ramach Mindful Eating, trzeciego elementu koncepcji Meet with Purpose, oferuje menu opierające się na „superfoods”, czyli produktach mających wpływ na poprawę zdrowia. Dodatkowo zarówno na etapie produkcji, jak i serwowania unika się tworzyw sztucznych na rzecz materiałów biodegradowalnych.

 

HEALTHDESK – programy wellness dla firm

Pracujesz w hotelu lub organizujesz konferencję dla swojej firmy i szukasz pomysłów na stworzenie najlepszego eventu w duchu wellness i wellbeing?
Wykorzystaj trend zdrowotny i skorzystaj ze specjalnej oferty HealthDesk na programy wellness dla hoteli.
Zamów programy wellness dla hoteli z hasłem ENJOYHEALTHDESK18 i odbierz w prezencie pakiet 3 autorskich sesji stretchingowo-oddechowych dla nawet 60 gości (obowiązuje regulamin promocji).
Oferta promocyjna i dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.healthdesk.com.pl

zdj. materiały promocyjne HealthDesk

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: