Marka Dior przygotowała niezwykłe doświadczenie Spa na Sekwanie na czas Olimpiady

reklama

Wraz z rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, po Sekwanie popłynie luksusowy jacht Dior Spa Cruise, oferując szereg holistycznych zabiegów terapeutycznych i zajęcia fitness. Jednak to nie wszystko. Jacht będzie zacumowany w Port Henri IV od 30 lipca do 11 sierpnia 2024. Będzie to trzecia edycja tego niecodziennego doświadczenia.

Na jachcie znajdują się cztery indywidualne kabiny zabiegowe i jedna kabina podwójna. Z kolei na górnym pokładzie o powierzchni 120 metrów kwadratowych strefa fitness z matami do ćwiczeń, strefa relaksacyjna z leżakami i basenem oraz kawiarnia. Jak można się spodziewać, z jachtu roztacza się niesamowity widok na Paryż i jego słynne zabytki, w tym wieżę Eiffla, Musée d’Orsay czy Grand Palais.

Jak na luksusowy jacht przystało, ważne są eleganckie detale. W tegorocznej edycji rejsu elementem charakterystycznym wystroju są poszewki poduszek, narzuty na łóżkach terapeutycznych, maty do ćwiczeń, pokrowce na leżakach i parasole uszyte z tkaniny zwanej Toile de Jouy w kolorze koralowym, zdobionej sielankowymi scenkami rodzajowymi.

 

 

Oferta „Fitness Cruise” w cenie 650 euro obejmuje godzinne zajęcia jogi lub pilates. Z kolei oferta „Treatment Cruise” w cenie 1.150 euro zawiera do wyboru jeden z czterech godzinnych zabiegów na ciało, w tym terapia Dior Sculpt Therapy i relaksujący masaż Constellation, lub jeden z dwóch na twarz. Każda opcja zawiera dodatkowo godzinny odpoczynek na górnym pokładzie, co łącznie daje dwugodzinne doświadczenie. Oferty można połączyć, aby uzyskać czterogodzinne doświadczenie, które kosztuje 1.800 euro.

 

 

Cena zawiera lekki i zdrowy posiłek – śniadanie, lunch lub podwieczorek – w zależności od wybranego rejsu, serwowany na pokładzie w Monsieur Dior Sur Seine Cafe. Za doświadczenie kulinarne ma odpowiadać znany francuski szef Jean Imbert, który nadzoruje kuchnię w luksusowym paryskim hotelu Plaza Athénée oraz legendarnym pociągu Venice Simplon-Orient-Express.

 

 

Rejsy Dior Spa Cruise odbywać się będą pięć razy dziennie.  Rezerwacji miejsc można dokonać na stronie Dior.com. Sprawdziłem i zostały już tylko poranne rejsy o 9:00 i 11:00 w sierpniu.

 

zdjęcia. Dior.com

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: