Marka Aman ogłasza projekt luksusowych rejsów morskich

reklama

 

Aman to jedna z najwyżej pozycjonowanych luksusowych marek hotelowych. Pierwszy obiekt o nazwie Amanpuri (powyżej), który dał początek marce Aman, został otwarty na wyspie Phuket w 1988 roku. Dzisiaj w swoim portfolio posiada 33 hotele, resorty i zarządzane rezydencje w 20 krajach. W Europie marka obecna jest we Włoszech, Francji, Grecji i Turcji. W tym roku zostanie otwarty długo wyczekiwany hotel Aman w Nowym Jorku. W planach jest także Aman w Miami (USA), Bangkoku (Tajlandia), Meksyku, Arabii Saudyjskiej, kolejny w Japonii.

Miałem okazję doświadczyć marki Aman w Sveti Stefan w Czarnogórze (recenzja TUTAJ) oraz w Marrakeszu w Maroku (recenzja TUTAJ).


Amanjena Marrakesz

 


Aman Sveti Stefan

 


Aman Nowy Jork 

 

Dwa lata temu marka dodała do swojej oferty Aman Private Jet. Usługa prywatnego odrzutowca klasy Bombardier Global 5000, który może zabrać na pokład do 12 osób w podróż między obiektami marki Aman lub w dowolne miejsce na świecie, w celach prywatnych lub służbowych.

 

 

Przed kilkoma dniami Aman ogłosiło nowy projekt – luksusowe rejsy morskie.
Przedsięwzięcie pod roboczą nazwą Sama, co w sanskrycie oznacza „spokój”, będzie realizowane w kooperacji z firmą Cruise Saudi z Arabii Saudyjskiej. Jak zapewnia marka, projekt wyznaczy nowe standardy podróży wodnych. Łódź o długości 183 metrów będzie oferować 50 przestronnych apartamentów z prywatnymi balkonami. Oprócz 50 apartamentów, na statku znajdzie się kilka punktów gastronomicznych, przestronne Aman Spa, japoński ogród, dwa lądowiska dla helikopterów, oraz Beach Club z bezpośrednim dostępem do wody na rufie jachtu. Pierwszy rejs ma zostać zrealizowany w 2025 roku.

 


wizualizacja 

 

Czytaj więcej…

Four Seasons Private Jet

Ritz-Carlton Yacht Collection

Jak luksusowe hotele pomagają swoim gościom doświadczyć autentyczności miejsca 

 

 

Blog Enjoyyourstay.pl poświęcony jest moim dwóm pasjom – hotelarstwu i podróżom. Zależy mi, aby dostarczać Czytelnikom wartościowe treści. Jeśli moje publikacje inspirują Was i dzięki nim dowiadujecie się czegoś nowego, będzie mi bardzo miło, jeśli postawicie mi kawę. Praca nad blogiem wymaga wielu godzin pracy, także w nocy, więc kawa zawsze się przyda i da energię do dalszego tworzenia 🙂 Dziękuję, że jesteście!

P.S. tak naprawdę, to piję herbatę 🙂

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: