Magia świąt w hotelach

reklama

Okres świąteczny jest pełen przepychu, kolorów, smaków, zapachów, muzyki, radosnych emocji i zabawy. Jest to czas, na który wielu ludzi czeka z wytęsknieniem, szczególnie przeżywa. Ważnym elementem celebracji tego okresu są wszechobecne dekoracje, oddające uczucie radości i pewnego podniecenia, wprowadzające nas w świąteczny nastrój.

Hotele pełnią tutaj szczególną rolę, gdyż w nich odbywają się przedświąteczne spotkania firmowe, goszczą osoby intensywnie podróżujące służbowo także w czasie świąt oraz osoby prywatne i całe rodziny, które lubią wyjechać z domu na święta i być zaopiekowanym. Misją hotelu w tym przypadku jest stworzyć przyjemną atmosferę, sprawić, że goście się zachwycą, poczują się po prostu dobrze.

Hotelowe dekoracje świąteczne bywają źródłem inspiracji dla gości i tematem dyskusji w mediach. W szczególności hotele luksusowe prześcigają się w kreatywności, zlecając dekoracje świąteczne wyspecjalizowanym firmom, które pracują z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, aby stworzyć prawdziwie magiczną oprawę. W tworzeniu wyjątkowych corocznych dekoracji biorą udział również ludzie świata mody i sztuki, które można nazwać artystycznymi dziełami.
Oczywiście, nie każdy obiekt ma takie budżety i może sobie pozwolić na ekstrawagancję. Przede wszystkim liczy się kompleksowy pomysł. Nawet proste dekoracje, ale dopracowane i zgrane w jedną całość mogą dać niesamowity efekt.

Co więcej, inauguracja świątecznych dekoracji może mieć artystyczną oprawę i jest przez wiele hoteli na świecie wykorzystywana do organizacji specjalnych eventów dla gości hotelowych, firm partnerskich i członków personelu.

Jak co roku przygotowałem zestawienie dekoracji, które mnie zachwycają swoim rozmachem, oryginalnością i dbałością o detale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…i jeszcze moja skromniejsza domowa dekoracja 🙂

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: