Hotelowe sklepy internetowe

reklama

Sieć PURO Hotels zadebiutowała niedawno z własnym sklepem internetowym PURO Gift Shop. Wirtualny butik prezentuje pamiątki i pomysły na prezenty sygnowane marką PURO lub stworzone specjalnie dla niej. W ofercie znajduje się kolekcja limitowanych przedmiotów, wykonanych przez lokalne studia projektowe i artystów współpracujących z PURO.

Asortyment w sklepie PURO Gift Shop podzielony jest na trzy kategorie: Dom, Ubrania i akcesoria oraz Wellness. Na chwilę obecną dostępne są wełniane koce projektu Marii Jeglińskiej-Adamczewskiej, wykonane ręcznie świece zapachowe marki Le Petit Trou, czy ceramika przygotowana przez Fenek Studio. Dla fanów oryginalnych akcentów ubioru znajdą się skarpetki Many Mornings, szlafroki i kimona marki ŁYKO oraz satynowe apaszki marki KOPI ozdobione printem Mariusza Tarkawiana. Dobrze znane gościom hoteli PURO wegańskie kosmetyki marki Alba 1913 również są do nabycia.

 

 

Guest Experience 

Podobną sprzedaż prowadzi warszawski Autor Rooms, przynależący do prestiżowego zrzeszenia Design Hotels. Swoje wyroby sprzedają także popularne sieci hotelowe Ace HotelsThe Hoxton, czy Four Seasons.

W hotelowych Gift Shopach nie chodzi po prostu o detaliczną sprzedaż czapeczek z logo, kubków, maskotek, pocztówek, czy magnesów na lodówkę. Lifestylowe marki dostrzegły okazję, aby uczynić ze sprzedaży własnych wyrobów element doświadczenia dla swoich klientów, którzy mogą nabyć lub otrzymać przedmioty jedyne w swoim rodzaju.

 

 

 

 

Internetowe sklepy szansą dla hoteli

Rzeczywistość w jakiej przyszło funkcjonować hotelom i restauracjom sprawiła, że zostały one niejako zmuszone do ratowania się sprzedażą własnych wyrobów przez Internet, np. Osada Karbówko i hotel Złoty Groń. Warto się zastanowić, czy ze sprzedaży online nie uczynić na stałe dodatkowego źródła przychodu. W Polsce są hotele, które wyrabiają swoje kosmetyki do Spa i produkują żywność (miody, dżemy, chleb, wędliny, sery, wyroby cukiernicze). Ponadto zamawiają naczynia ceramiczne według własnego wzoru oraz wysokiej jakości szlafroki i ręczniki. Internetowe sklepy to okazja do pozyskania nowych grup odbiorców.

 

 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: