Hotel Marketing Conference 2022

W dniach 24-25 października 2022, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się kolejna edycja Hotel Marketing Conference. Wydarzenie to corocznie gromadzi hotelarzy z całego kraju, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i integracji.

Hotel Marketing Conference to najbardziej popularna wśród polskich hotelarzy konferencja organizowana przez firmę Profitroom – dostawcę technologii rezerwacyjnych i stron www dla większości hoteli w Polsce, ale również na świecie. Poza merytorycznymi prelekcjami i panelami dyskusyjnymi praktyków, integralną częścią wydarzenia jest Simply More Party, które pozwala hotelarzom na integrację i wymianę doświadczeń w mniej formalnej formie – przy dobrej muzyce i tańcach.

 

 

Tegoroczna edycja <HMC> pod hasłem “The journey starts here” zabierze uczestników w podróż, by pokazać jak technologia może wesprzeć hotele na każdym etapie Guest Journey. “Podróż gościa i jego doświadczenia z wybranym hotelem zaczynają się dużo wcześniej niż przy check-inie. Pierwszym krokiem jest technologia, z którą potencjalny Gość spotyka się szukając miejsca na swój wymarzony pobyt. Podczas tegorocznego wydarzenia udamy się w każdy z etapów Guest Journey, żeby pokazać uczestnikom konferencji – hotelarzom, w jaki sposób z pomocą narzędzi online będą mogli generować więcej rezerwacji bezpośrednich i maksymalizować swoje przychody.” – tłumaczy Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference.

 

Wydaje się, że hybrydowa formuła łącząca tradycyjną formę konferencji ze światem online na stałe wpisze się w to wyjątkowe wydarzenie. “Ideą HMC zawsze było bezpłatne szerzenie wiedzy dla wszystkich hotelarzy. Dlatego jak w roku ubiegłym zdecydowaliśmy się na łączoną formułę, która pozwoli na udział w konferencji wszystkim zainteresowanym, z każdego miejsca na świecie. Zwłaszcza pracownikom hoteli, którzy muszą zostać na posterunku” – powiedział Arkadiusz Czerwiński, organizator Hotel Marketing Conference.

 

Wysoki poziom wydarzenia wymaga nietuzinkowej przestrzeni. W tym roku hotelarze spotkają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, które usytuowane jest  w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka. Oddany w 2015 roku obiekt wyróżnia się postindustrialną estetyką oraz użytecznym designem. Najlepszy obiekt kongresowy w Polsce (zwycięzca „Meeting Planner Power Awards 2015”) łączący funkcje: kongresową, konferencyjną, wystawienniczą i widowiskową, stanowi idealne tło dla HMC 2022, na którym setki hotelarzy z niecierpliwością czekają na niezapomniane wrażenia.

 

Podczas tegorocznej edycji eventu nie może zabraknąć uwielbianego prof. Henryka Mruka – profesora zwyczajnego na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej UE w Poznaniu, który tym razem opowie o trendach konsumenckich 2023+. “Profesor jest uwielbiany nie tylko przez swoich studentów, ale również przez hotelarzy. Jego ciekawe spostrzeżenia z branży i cenne wskazówki, w połączeniu z wyjątkowym poczuciem humoru, gwarantują perfekcyjne wystąpienie, którego nie możemy się doczekać”– skomentował Arkadiusz Czerwiński.

Małgorzata Chełkowska-Dorna to kolejna prelegentka, która w tym roku będzie miała okazję wystąpić na scenie HMC. Jako Akredytowany Coach ACC International Coach Federation projektuje procesy Assessment Center, a także reorganizuje systemy motywacji obniżając skutecznie rotację pracowników dla największych marek w Polsce. Prowadzi procesy executive coachingu, szkoli i doradza w kwestii budowania efektywnych zespołów. Na HMC 2022 odpowie na pytanie “Czym jest wychowanie bezstresowe w hotelarstwie i jak  budować zaangażowanie w zespole hotelowym.”

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Radek Kotarski, autor bestsellerowych książek “Włam się do mózgu” o metodach skutecznej nauki oraz “Nic bardziej mylnego” obalającej 50 popularnych mitów w popkulturze. “Radek Kotarski wiedzę popularyzuje, gdzie tylko może: w telewizji, na papierze, w internecie – jego kanał “Polimaty” śledzi pół miliona subskrybentów! Na deskach HMC 2022 opowie o tym jak oswoić zmianę. Bo zmiany w ostatnich latach towarzyszą nam na każdym kroku. Bestsellerowy wykład Radka pomoże uczestnikom konferencji w oswojeniu i łagodnym przeprowadzeniu wszelkich zmian, które mogą napotkać na swojej nie tylko biznesowej drodze.”  – zapowiada Arkadiusz Czerwiński.

 

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie

www.hotel-marketing.pl

 

źródło: informacja prasowa Profitroom 

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: