Four Seasons Yachts wypłynie w morza w 2026

reklama

Marka Four Seasons idzie jak burza. Jakiś czas temu pisałem o zainaugurowanej nowej kampanii reklamowej, która miała nadać marce nowy impet po kryzysie w branży hotelarskiej, jaki wywołała pandemia. Marka Four Seasons nigdy nie odstawała w tyle i od 60 lat swojego istnienia wyznacza trendy w luksusowych usługach. W 2026 roku miłośnicy niezapomnianych wrażeń na najwyższym poziomie, ale też z grubym portfelem, będą mogli wejść na pokład Four Seasons Yachts.

Marka wyceniana obecnie na 10 miliardów dolarów, której większościowym udziałowcem jest Bill Gates, jest już czymś więcej, niż tylko operatorem hoteli. Bogate portfolio Four Seasons obejmuje 124 hotele i resorty w 77 krajach, 50 zarządzanych prywatnych rezydencji, sklep online z produktami marki oraz usługę Private Jet, czyli podróży dookoła świata. Zaplanowanych jest kolejnych 50 obiektów i rezydencji. Marka inwestuje w udoskonalanie technologii, która ma służyć do zdalnej obsługi gości i zbierania informacji o ich preferencjach w celu personalizacji doświadczeń.

 

 

Apartament z basenem i kino plenerowe

Przedsięwzięcie realizowane jest we współpracy z Marc-Henry Cruise Holdings LTD i włoską firmą stoczniową Fincantieri. Trzy łodzie floty Four Seasons Yachts, które są budowane w Trieście we Włoszech, będą miały 207 metrów długości i 27 metrów szerokości. Na 14 pokładach znajdzie się 95 apartamentów w 11 kategoriach, wysokich na 2.4 metra, z prywatnymi balkonami lub tarasami, o minimalnej powierzchni 54 mkw. Z kolei czteropoziomowy apartament z prywatnym basenem o nazwie Funnel będzie miał powierzchnię blisko 900 mkw.

W Spa znajdzie się pięć gabinetów zabiegowych, w tym jeden dedykowany dla par, oraz salon kosmetyczny i fryzjerski. Ponadto 11 punktów gastronomicznych, strefa basenowa, którą będzie można przekształcić w kino plenerowe lub przestrzeń eventowa. To wszystko będzie czekać na gości wraz z legendarnym serwisem.
Stawiając na pierwszym miejscu zrównoważony rozwój, statek będzie wykorzystywał ekologiczne paliwa i źródła energii o zerowej emisji. Szacowany koszt budowy jachtu w przeliczeniu na jednostkę mieszkalną wynosi ponad 4 milionów USD.

 

 

SAint Lucia, sycylia, Mykonos

Four Seasons Yachts wypłynie w dziewiczy rejs w styczniu 2026 roku. W ofercie znajdują się 23 trasy przez Morze Karaibskie, Atlantyk (Wyspy Kanaryjskie, Madera), Morze Śródziemne, Lazurowe Wybrzeże, Morze Adriatyckie, Morze Egejskie. Podróże potrwają od 5 do 12 nocy, a w programie poza atrakcjami na pokładzie będzie także zwiedzanie miast portowych i indywidualne atrakcje na lądzie.

Ceny, które zaczynają się od 19.100 USD za apartament, obejmują zakwaterowanie, śniadanie, lekkie przekąski przez cały dzień, wybór napojów bezalkoholowych, Wi-Fi, sporty wodne i zajęcia fitness, trzy posiłki dla dzieci do 12. roku życia, podatki.

Ceny nie zawierają posiłków dostarczanych do apartamentu, lunchu i obiadu, napojów alkoholowych, usługi prania i prasowania, usług Spa, prywatnych zajęć fitness, atrakcji na lądzie, transportu samochodowego przed i po rejsie, noclegu przed i po rejsie, przelotu do i z miast portowych.

 


Apartament Funnel


Apartament Funnel


Apartament Funnel

 

O ile Four Seasons Yachts będzie miał niemal globalny zasięg i zabierze gości do jednych z najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc na świecie, to od kilku lat marka oferuje rejsy na pokładzie katamaranu Four Seasons Explorer po Malediwach na Ocenie Indyjskim. W programie rejsu są sporty wodne, podwodne wyprawy ekspedycyjne, nurkowanie z morskimi zwierzętami.

 

REZERWACJE JUŻ RUSZYŁY

Pełny opis tras znajduje się TUTAJ.

Z usług będą mogły korzystać dzieci w każdym wieku. Zwierzęta nie będą akceptowane.

Four Seasons Yachts będzie czwartą tego typu usługą oferowaną przez luksusową markę hotelową, obok
Ritz-Carlton Yacht Collection, Aman Yachts i Orient Express Silenseas.

 

Dziękuję, że przeczytałaś/eś mój artykuł do końca.

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: