Designerski Starbucks Reserve Roastery w Mediolanie

reklama

Popularna sieć kawiarni Starbucks otworzyła swój pierwszy lokal we Włoszech.
Amerykanie weszli na bardzo konkurencji, jeśli chodzi o serwowanie kawy, rynek włoski. Nie otworzyli zatem kawiarni według standardowego szablonu znanego w całych Stanach, czy naszym kraju, ale postawili na oryginalność, by się wyróżnić i przykuć uwagę.

Starbucks Reserve Roastery w Mediolanie zawalczyć chce o serca turystów i Włochów, choć z tymi drugimi będzie o wiele trudniej. Jak wiadomo nic lepiej nie smakuje jak włoskie espresso i cappuccino w małej kawiarence.
Kawiarnia w Mediolanie robi wrażenie. Na ponad 2.300 metrach kwadratowych na parterze historycznego budynku przy Piazza Cordusio, znalazła się kawiarnia, palarnia kawy, piekarnia i mini-lodziarnia.

 

reklama

 

Sieć Starbucks ma ponad 25 tys. lokali w 78 krajach na całym świecie.
Kawiarni według konceptu Starbucks Reserve Roastery jest niewiele, bo tylko w Seattle, gdzie powstała marka, i w Szanghaju. Kawiarnie z nowym obliczem mają powstać także w Nowym Jorku, Tokio i w Chicago.
Bardzo bym chciał, aby taka kawiarnia powstała i w Polsce.


Starbucks Reserve Roastery Seattle


Starbucks Reserve Roastery Shanghai

To też powinno być wskazówką dla polskich inwestorów…hotelowych, aby wyróżnić swój obiekt na coraz bardziej konkurencyjnym rynku w dużych miastach.

 

reklama

zdj. materiały prasowe

Komentarze

komentarzy

Post a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazine made for you.

Featured:

No posts were found for provided query parameters.

Elsewhere: