Czy chciałbyś sam decydować ile zapłacisz za pokój hotelowy?
Teraz już masz taką możliwość, dzięki nowej platformie rezerwacyjnej  www.findbed.pl

Findbed.pl

Wypełniasz formularz, w którym podajesz cel podróży, datę pobytu i co najważniejsze, wyznaczasz cenę za dobę, jaką chcesz zapłacić. Następnie czekasz na wiadomość zwrotną od obiektów, które akceptują Twoją ofertę lub proponują własną stawkę. Wybierasz obiekt, który Ci odpowiada i dokonujesz bezpośredniej rezerwacji. Proste, prawda?

Korzystanie z Findbed jest całkowicie bezpłatne. Użytkownik podaje jedynie swój adres mailowy, na który otrzymuje wiadomość od zainteresowanych hoteli. Serwis chroni tożsamość użytkownika i nie przekazuje tych danych obiektom noclegowym.

Twórcy platformy wyszli naprzeciw nie tylko oczekiwaniom klientów, ale także hotelarzy, którzy mogą w łatwy sposób sprzedać wolne pokoje, bo jak mówi popularne w branży hotelarskiej powiedzenie – Najdroższy pokój to pusty pokój.

– Pomysł jest odpowiedzią na wiele zapytań z portali turystycznych, które codziennie bombardują skrzynki hotelowe. Jeżeli na każde z nich zdecydujemy się odpowiedzieć to zajmie to zbyt dużo czasu. Mamy je jednak zignorować? Oczywiście, że nie. Każde zapytanie to potencjalna rezerwacja. Z tego względu stworzyliśmy system, który poza udogodnieniami dla użytkowników rozwiązuje szereg problemów po stronie obiektu. Na Findbed to hotelarz decyduje na jaką cenę się zgadza i może ją zaakceptować jednym kliknięciem. Brak prowizji, loginów, haseł, oraz bezpłatna rejestracja to kolejne atuty naszego serwisu – mówi Rafał Zieliński, współtwórca serwisu.

Findbed

Do tej pory do serwisu dołączyły dziesiątki obiektów noclegowych z całej Polski, głównie z dużych miast i popularnych miejscowości turystycznych. Nie ma obecnie żadnych opłat związanych z dołączeniem obiektu do serwisu. Obiekty nie płacą prowizji od każdej rezerwacji, jak to ma miejsce w przypadku innych serwisów rezerwacyjnych, które pobierają od 10 do nawet 25 procent prowizji.
W ramach pakietu współpracy Findbed zapewnia nie tylko pośrednictwo pomiędzy osobą poszukującą noclegu a obiektem, ale również promocję w Internecie oraz serwisach społecznościowych, a także darmową pomoc techniczną.

– Findbed pozwala nam szybko dostosować cenę do potrzeb gościa oraz promować nasz obiekt w ciekawy sposób. Recepcja docenia możliwość akceptowania cen gości jednym kliknięciem – zachwala serwis pani Paulina, specjalistka ds. marketingu ORW Panorama w Krynicy-Zdroju.

Więcej informacji dla hotelarzy… www.findbed.pl/dla-obiektow

Komentarze

komentarzy