Wydarzenie „Trust Me, I’m a Hotelier” z okazji Dnia Hotelarza 29 Lipca już jutro!

❤️ Bardzo dziękuję wszystkim sponsorom i partnerom wydarzenia (szczegóły na grafice), bez których impreza by się nie odbyła w takiej formie.

 

Kilka kwestii organizacyjnych…

Startujemy o godz. 18:00.
Miejsce: Plac Konesera w Warszawie, przy Muzeum Polskiej Wódki.
Dojazd metrem do stacji Dworzec Wileński i dalej spacer ulicą Białostocką lub Ząbkowską. Wjazd na parking od ul.Białostockiej.

Wstęp na imprezę mają tylko osoby zarejestrowane mailowo. Jeśli osobie zarejestrowanej zmieniły się plany i nie może przyjść, proszę dać mi znać.

Proszę pamiętać o maseczkach. Ich posiadanie będzie weryfikowane w wejściu do strefy imprezy. Takie są po prostu przepisy.

Do dyspozycji mamy wydzieloną strefę imprezy na placu oraz Koneser Bar 3/4 – piętro 3 i 4 wraz z tarasem.
Po godzinie 22:00 nadal możemy przebywać na placu, gdzie bar będzie czynny do północy, ale bez muzyki. Chętni będą mogli przejść do budynku Baru 3/4.

Uczestnicy otrzymają żetony, które będą mogli wymienić na drinki w barze ustawionym na placu w strefie imprezy. Po wykorzystaniu żetonów można będzie zakupić kolejne napoje w barze na placu lub w Barze 3/4.

Nie serwujemy jedzenia w strefie imprezy, poza kawiarnią Wedel (desery), która znajduje się w budynku Muzeum. Będziecie mogli wyjść ze strefy i korzystać z wielu restauracji przy placu Konesera.

Wciąż prowadzimy zbiórkę funduszy na wskazany cel charytatywny. Zarejestrowane osoby, które nie wpłaciły datku, proszę o dokonanie wpłaty pod linkiem TUTAJKażda kwota ma znaczenie.

Dress code: Swobodnie, ale na poziomie 🙂 Smart casual, sportowa elegancja.

Prognoza pogody – słonecznie z zachmurzeniami, 23->16 st.C.

Zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki dla zgłoszonych osób (jest już komplet) w godz. 18-19. Proszę przyjść 10 minut przed czasem.

W Barze 3/4 na 3. piętrze znajdzie się strefa Rekrutacyjnego Speed Datingu dla osób poszukujących pracy w hotelu. Przedstawiciele hotelu Raffles Europejski chętnie poznają osoby, które chciałyby podjąć się pracy w dziale Housekeepingu. Spotkanie godz. 18:30.
Zapraszam do kontaktu przedstawicieli hoteli (osoby z działu HR, szefów działów), które rekrutują i chciałyby wziąć udział w wydarzeniu

Do zobaczenia! 🙂

 

Zdjęcie na Dzień Hotelarza 29 Lipca

Zachęcam Was do zrobienia wspólnego zdjęcia waszych zespołów hotelowych lub indywidualnie, na którym wykonacie taki oto gest, symbol H – jak Hotelarz. Zdjęcie opublikujcie na hotelowych lub prywatnych profilach w mediach społecznościowych 29 lipca. Pokażcie swoim fanom i znajomym, że Hotelarze także mają swoje święto!

 

Dla przypomnienia…

Regulamin wydarzenia „Trust Me, I’m a Hotelier” z okazji Dnia Hotelarza 29 lipca 2020

 1. Wydarzenie odbywa się w wygrodzonej strefie na Placu Konesera w Centrum Praskim Koneser w Warszawie.
 2. Uczestnikiem wydarzenia jest osoba zarejestrowana mailowo. Tylko osoby zarejestrowane mailowo mają możliwość wstępu do strefy wydarzenia.
 3. Liczba uczestników jest ograniczona zgodnie z przepisami rządowymi.
 4. W strefie wydarzenia obowiązuje zakaz uczestnictwa osób przebywających na kwarantannie, pod nadzorem epidemiologicznym lub wykazujących cechy infekcji (gorączka, kaszel, duszności).
 5. Organizator ma prawo odmówić wejścia do strefy osobie wykazującej objawy zakażenia, stwarzającej możliwość zarażenia pozostałych uczestników wydarzenia.
 6. Rejestrując się i biorąc udział w wydarzeniu, uczestnik oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.
 7. Uczestnicy wydarzenia są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą od momentu wejścia do strefy.
 8. Uczestnicy zobowiązani są do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej.
 9. Uczestnicy, którzy odmówią zastosowania się do nakazu zakrywania ust i nosa nie zostaną wpuszczeni do strefy wydarzenia.
 10. Przy wejściu do strefy wydarzenia dostępne będą dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. Uczestnicy są zobowiązani do jego użycia przed każdorazowym wejściem do strefy.
 11. Uczestnik wydarzenia zobowiązany jest nosić opaskę na nadgarstku wręczoną w wejściu do strefy.
 12. Prosimy o zachowanie w strefie wydarzenia oraz w kolejce do wejścia do strefy dystansu społecznego.
 13. W strefie wydarzenia obowiązuje zakaz spożywania posiłków i napojów zakupionych poza strefą.
 14. Toalety dostępne są w Koneser Bar ¾ i Muzeum Polskiej Wódki. Znajdują się tam środki do dezynfekcji dłoni. Toalety są regularnie kontrolowane przez obsługę.
 15. Obsługa barowa pracuje w rękawiczkach i przyłbicach ochronnych.
 16. Organizator wydarzenia utrwala przebieg imprezy za pomocą kamery i aparatu fotograficznego dla celów dokumentacji oraz promocji wydarzenia w Internecie i mediach społecznościowych.
 17. W przypadku wykrycia zakażenia u któregoś z uczestników wydarzenia, służby sanitarne mogą skontaktować się z pozostałymi uczestnikami przez wskazany w rejestracji adres mailowy. Dane kontaktowe i osobowe podane w momencie rejestracji będą przechowywane przez organizatora przez 2 tygodnie.
 18. Regulamin powstał w oparciu o wytyczne Rządu i Głównego Inspektora Sanitarnego. Jego zapisy mogą ulec zmianie.
 19. Uczestnictwo w wydarzeniu jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

Komentarze

komentarzy